קידום ממומן בגוגל

מהו PPC - קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן  –  (pay per click) המשמעות היא פרסום מהיר של מודעות במנועי החיפוש בגוגל. השיטה עובדת על פי תשלום לגוגל עבור כל הקלקה על המודעה . וכל גולש מגיע אל האתר שלכם או לצורך העניין דף נחיתה מיוחד. המודעות קידום ממומן הן בדרך כלל בראש מנועי החיפוש והן מודגשות בירוק. יש לציין שאתם קובעים את התקרה של התשלום של קידום ממומן בגוגל, יאהו, בינג  ועוד.

מודעות פרסום בגוגל

יתרונות בשיטת קידום ממומן:

היתרונות בשיטת קידום ממומן בגוגל שאפשר להגיע בצורה מהירה למקומות הראשונים בראש החיפוש ולשדרג בצורה משמעותית את הפרסום באינטרנט וליצור מיתוג של מוצר או שירות שאתם מספקים, ולהגדיל את הרווחים משמעותית. השירות הזה מתאים לעסקים שדורשים תוצאות מיידיות בניגוד לקידום אתרים אורגני שלו נזקקת סבלנות ואורח נשימה רב. מודעות הפרסום הממומן הן בולטות ונמצאות בעמודה מיוחדת וקונות את עיניהם של הגולשים במבט ראשוני. הקידום הממומן מתבצע על ידי מערכת שנקראית google adwords זוהי מערכת שפותחה על ידי גוגל הממשק הוא נוח וידידותי למשתמש.

יתרונות קידום ממומן

אסטרטגיית קידום ממומן ב SEOFOCUS:

אנו לאורך השנים למדנו לבצע אפיון מדוייק ומעמיק ללקוחותינו, אני יודעים לתת את האבחנה המדוייקת לשיטת הקידום לפי אופי העסק ולפי מחקר המתחרים בשוק. לנו יש את הכלים לבחור את מילות ביטוי הנכונות ביותר עבורכם להזניק את העסק למעלה!

 

 

הקמת קמפיין google adwords

אז החלטנו ללכת על קידום ממומן בגוגל, זוהי הדרך לפרסום המהירה ביותר. אנחנו בחברת SEOFOCUS נבצע סקירה מעמיקה ומקיפה של ביטויים ומילות מפתח בגוגל אדוורדס. תוך פילוח אוכלוסיה ושוק, וזמנים טובים לחיפוש בגוגל במהלך שעות היום או בערב. לאחר שבחרנו את המילות מפתח העדיפות ביותר עבור העסק, אנחנו נפתח קמפיין פרסום בגוגל אדוורס, אנחנו נעצב עבורכם מודעת פרסום מושכת קהל ושתמתג על הצד הטוב ביותר את המוצר או העסק, אנחנו נקבע תקציב עבור כל מילת מפתח עבור העסק. התקציב יקבע בשקיפות מלאה מול הלקוח ובהסכמתו. קמפיין ממומן ויעיל בגוגל יביא להצלחת העסק בזמן קצר מאוד, והתוצאות יהיו מיידיות…

שלבים לבניית קידום ממומן לעסק:

  • בניית אסטרטגיה למיתוג העסק בטווח קצר
  • הקמת קמפיין ב google adwords
  • ביצוע מחקר מילות מפתח
  • קביעת תקציב עבור מילות מפתח לעסק
  • אופטימזציה
  • העלאת תנועה לאתר או דף נחיתה
  • דוח מעקב הקלקות בזמן אמת

 

שלבים לקידום ממומן

מידע נוסף על קידום אתרים

 

ליצירת מודעת פרסום מנצחת עוד היום

צרו קשר !

 

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support