קידום אורגני בגוגל

מהו SEO - קידום אורגני בגוגל

קידום אורגני –  (Search Engine Optimization) המשמעות היא אופטימיזציה למנועי החיפוש ובשפה יותר פשוטה קידום אתרים אורגני. כאשר אנחנו מבצעים חיפוש בגוגל לביטוי מסויים או עסק כל שהוא או בעל מקצוע. אנו רואים שני סוגים של תוצאות, מודעות פרסום ממומן שהן בשיטת קידום PPC הן בדרך כלל מופיעות בראש החיפוש ויש את התוצאות האורגניות שהן מגיעות לראש החיפוש בצורה טבעית. כל בעל עסק או חברה שואף להיות במקומות הראשונים של גוגל ומנועי החיפוש אבל כיצד אנחנו פועלים! זאת שאלה המיליון דולר. גוגל שינתה את כללי המשחק בשנים האחרונות והקשתה על מקדמי האתרים. חברת seofocus הצליחה לפצח את האלגוריתם של קידום אורגני בגוגל  ואצלנו תמצאו את הדרך הבטוחה והנכונה שתקפיץ את העסק למעלה אל ראש מנועי החיפוש, וכמובן מקומות ראשונים מביאים הצלחה ושגשוג לעסק.

קידום אורגני בגוגל

הגעתם למקום ראשון – האם זה מספיק?

קידום אורגני בגוגל ובמדיה הוא תחום מאוד דינאמי ועובר שינויים רבים. יש צורך להיות עם היד על הדופק. ולהתעדכן בכל החדשנות בתחום הפרסום באינטרנט. על מנת שהאתר ימשיך להיות גבוה בדירוגים יש צורך לבצע תנועה שוטפת ושיפורים על בסיס קבוע גם ברמת התוכן וגם ברמה העיצובית. לנו בחברת seofocus יש את הכלים הדרושים לתהליכים. אנו מבצעים מעקב על המתחרים ועל התנהגות הגולשים ברשת. כמו כן אנחנו מתמחים ביצירת קישורים לאתר אשר ידאגו להשאירו בטופ של החיפושים.

אסטרטגייה מנצחת לקידום אורגני

1- בדיקת מיקום בגוגל

2- אפיון העסק

3- מחקר מילות מפתח

4- דוח מצב אתר

5- אופטימיזציה לאתר והתאמה למובייל

6- בניית קישורים

7 – קידום ברשתות החברתיות.

8- יצירת בלוגים ופורומים לפי דרישה.

50
מקום ראשון בגוגל

כלים להצלחה בקידום אורגני

google Analytics

Google Analytics

על מנת לבצע קידום אתר בצורה יעילה ומוצלחת אנו צריכים לבצע מעקב על ביצועי האתר. ולכן גוגל פיתחה מערכת שנקראית גוגל אנליטיקס. זוהי מערכת סטטיסטיקה חינמית של גוגל לאתרי אינטרנט והיא כיום אחת הכלים השימושיים והנוחים ביותר לניתוח תנועת המבקרים באתר. השימוש בגוגל אנליטיקס הינו חשוב בכל תהליך של קידום אורגני בגוגל. שירות זה מאפשר למנהלי האתר ובעליו לבחון באופן מדויק את התפתחות שלבי הקידום, וליצור את השינויים הנדרשים באתר בהתאם לנתונים המתקבלים.

אופטימיזציה למנועי החיפוש

אופטימיזציה למנועי החיפוש

גוגל אוהב אתרים שבנויים נכון, על מנת שהאתר שלנו יהיה אטרקטיבי ומושך אנו צריכים להתאים אותו לדרישות של גוגל, וזאת ניתן יהיה לבצע בכמה אופנים. הבסיס והאלמנט העיקרי באופטימזציה של אתר הם התכנים והחשוב ביותר שיהיו איכותיים וקשורים לביטוי המרכזי שאנו מקדמים. כמו כן תמונות איכותיות עם תיאור, קישורים פנימיים בין עמודי האתר, בלוגים ,פורומים, וכתיבת מאמרים שיכולים לשרת את הגולש ולעניין אותו, וכמובן חלוקה חכמה של מילות המפתח בעמודי האתר, והתוצאות יגיעו.

מחקר google adwords

טוב אז בחרנו בקידום אורגני ואנו יוצאים לדרך, חייבים להבין מה קורה בשטח. לאחר שבצענו אפיון לעסק או לחברה, אנחנו חייבים לבחור ביטויים שאותם אנחנו רוצים לקדם במנועי החיפוש. אנחנו בוחרים בכלי שנקרא google adwords הוא ממשק נוח וידידותי שאותו כמובן פיתחה גוגל. שבעזרתו אנו מבצעים מחקר מעמיק של מילות מפתח וביטויים וכמה גולשים מחפשים אותם בכל שעות היום. זה כלי מאוד חשוב לקידום העסק לראש מנועי החיפוש, ובעזרתו נדע לקדם את האתר והמוצר ביעילות רבה.

האתר שלכם מתקשה בדירוג

צרו קשר עוד היום!

 

 

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support