פרסום בפייסבוק

פייסבוק: הרשת החברתית המובילה היום!

פרסום בפייסבוק היא הדרך השיווקית היעילה והזולה עבור עסק או חברה שיש היום במדיה, ואסטרטגיית שיווק מובילה בעולם הפרסום באינטרנט.  פייסבוק מונה כלמעלה ממילארד משתמשים פעילים ורק בישראל יש לפחות 4.500.000 משתמשים שנכנסים על בסיס קבוע לכרטיס ומתעדכנים מול חבריהם מה קורה. וזה מה שהופך את הרשת הזו לאסטרטגיית שיווק מובילה בתחום. דרך הפרסום בפייסבוק אנחנו יכולים לפלח את הקהל אוכלוסיה המיועד לנו. ולמקד את השיווק עבור הגולשים שאנו רוצים. כאשר מבצעים בצורה נבונה ויעילה קמפיין פרסום בפייסבוק מגיעים למצב של קידום ויראלי והמשמעות היא שככל שתהיה תנועה בדף העסקי מספר השיתופים והלייקים יהיה גבוה יותר וכך השירות או המוצר שאתם מוכרים יגיע למספר רב של גולשים וחבריהם ותהיה חשיפה רבה ועלייה ברווחים ללא השקעה נוספת. בחברת  SEOFOCUS אנו מתמחים בקידום עסקים בפייסבוק וברשתות החברתיות עם הצלחה מוכחת.

קמפיין פייסבוק

האם פרסום בפייסבוק הוא הדבר הנכון עבורכם:

כאשר אתם רוצים לשווק עסק אתם חייבים לכוון ליעד ומטרות שמתאימות לאופי המוצר או השרות שאתם מציעים. לפרסום בפייסבוק יש את היכולת לבצע פילוח מדוייק של קהל היעד שאליו אנחנו רוצים לכוון. החסרון הוא שאנחנו דרך רשת הפייסבוק פוגשים את הגולש בזמנו החופשי באופן אקראי ולא במצב ההפוך שהוא מחפש אותנו. וכך אנחנו כביכול מאלצים אותו בשיווק אגרסיבי. לדוגמא כאשר רוצים לפרסם טכנאי מחשבים ובחרנו בפייסבוק נוכל לכוון לאזור שלנו וגם ללקוחות פונטציאלים אבל מודעת הפרסום תופיע אצל הגולשים גם שהמחשב שלהם תקין, ולכן אנחנו מסתכנים בהשקעה של פרסום לקהל יעד שאינו צריך את השירות. ולכן פרסום בגוגל היה אפקטיבי יותר.

מילארד משתמשים בפייסבוק בחודש

הקמת דף עסקי בפייסבוק:

בעולם המדיה והרשתות החברתיות דף עסקי בפייסבוק הוא תנאי הכרחי לכל חברה או עסק.הקמת דף עסקי הוא עניין חינמי אבל יש צורך במיתוג הדף באופן מקצועי וליצור קמפיין ממומן או אורגני על מנת להגיע ליעדים ומטרות שאתם שואפים. כאשר מבצעים בצורה נבונה ויעילה קמפיין בפייסבוק מגיעים למצב של קידום ויראלי והמשמעות היא שככל שתתהיה תנועה בדף העסקי מספר השיתופים והלייקים יהיה גבוה יותר וכך השירות או המוצר שאתם מוכרים יגיע למספר רב של גולשים וחבריהם ותהיה חשיפה רבה ועלייה ברווחים ללא השקעה נוספת.

קידום ממומן או אורגני בפייסבוק

דף עסקי

פילוח קהל יעד

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support